EDBAK Flat Screen Trolley for One TR18, 60-98 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: WWTR-TR18
- Saadavus: 5
-
800€
EDBAK Flat Screen Trolley for One TR18, 60-98 ", Trolleys & Stands, Maximum weight (capacity) 80 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 1213 mm |
| Brutokaal | 57 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 783 mm |
| Funktsioonid | Trolleys & Stands |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.118722375 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 98 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Adjustable height. Cable management for smart installation. Includes 4 non-marking braked casters. All necessary mounting hardware included |
| Netokaal | 34.5 kg |
| Paber/Papp | 22500.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1000x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Flat Screen Trolley for One |
| Screen size compatibility | 60-98 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 22.50 kg |
| Toote nimetus | TR18 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 1000x600 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak flat screen trolley for one tr18, 60-98, trolleys stands, maximum weight capacity 80 kg, black, wwtr-tr18, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





